Kamery zewnętrzne Hikvision – opinie użytkowników

image

Hikvision to światowy producent i lider w zakresie dostaw i produkcji urządzeń do monitoringu wizyjnego. Siedzibą główną firmy Hikvision jest Hangzhou (Chiny). Pozostałe filie Hikvision znajdują się na całym świecie, między innymi we Włoszech, Brazylii, USA, Kanadzie, Singapurze i Dubaju. W Polsce Hikvision jest obecny od 2014 roku - biuro można znaleźć w Warszawie. Monitoring Hikvision jest chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalne placówki na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że firma cieszy się tak dużą popularnością. Recenzje Hikvision są w większości pozytywne. Firmie tej zaufało wiele osób na całym globie, które cenią sobie bezpieczeństwo.

Kamery zewnętrzne Hikvision - szeroki wybór urządzeń do monitoringu

Firma powstała w 2001 roku. Jej głównym celem było stworzenie wysokiej jakości urządzeń, które poprawią bezpieczeństwo prywatnych posesji oraz magazynów, w których przechowywane są różne dobra.
Od początku istnienia firma zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń do monitoringu wizyjnego. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

 • kamery IP,
 • kamery analogowe,
 • kamery termowizyjne
 • Rejestratory analogowe
 • Rejestratory hybrydowe
 • Dostępne są rejestratory IP, NVR i HD-TVI.
 • wideoserwery.

Dużą popularnością cieszą się kamery, rejestratory i inne urządzenia cyfrowe firmy Hikvision. Znane są z wysokiej jakości wykonania, dużych możliwości i wielu funkcji.

Kamera WiFi zewnętrzna Hikvision - bezpieczeństwo i efektywność gwarantowane

Kamery Hikvision zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa i efektywności. Kamery te mogą być stosowane zarówno w większych instalacjach, jak i w domu. Każda kamera Hikvision, niezależnie od rodzaju i modelu, wyposażona jest w podzespoły zapewniające wysoką jakość obrazu. Dzięki temu każdy szczegół zostaje uchwycony. Do urządzeń dołączane są specjalne funkcje i systemy, takie jak detekcja ruchu, funkcja ROI (uzyskiwanie wysokiej jakości obrazu w określonym fragmencie), WDR (możliwość uzyskania obrazu o równomiernej jasności w obrębie każdej klatki), tryb korytarzowy czy ANR (tryb nagrywania awaryjnego na karty microSD). Kamera IP Hikvision charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i jakością. Umożliwia zdalną obsługę za pomocą aplikacji na smartfony i zapewnia najlepszą jakość obrazu. Do obsługi urządzeń monitorujących wykorzystywane jest specjalne oprogramowanie. Hikvision iVMS umożliwia zdalne monitorowanie pracy kamery, a także rozbudowaną konfigurację jej pracy. Oprogramowanie pozwala na szybki i łatwy podgląd obrazu na telefonie lub komputerze. Hikvision iVMS współpracuje z systemami Windows, macOS i Android. Współpracuje również z systemami iOS, Android, iOS oraz Windows Phone. Oprogramowanie jest łatwe w konfiguracji (podobnie jak Hikvision DDNS). Jest również przejrzyste i proste w obsłudze.

Kamery Hikvision przeznaczone są do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków. Przy wyborze urządzenia należy wziąć pod uwagę swoje indywidualne potrzeby. Przed zakupem należy zapoznać się z opisem i dobrać odpowiedni sprzęt, który zapewni maksymalne bezpieczeństwo monitoringu posesji. Kamery Hikvision są dobrze odbierane przez klientów. Szybko wybierają je zarówno osoby prywatne, jak i profesjonalne firmy ochroniarskie. Kamery IP Hikvision pozwalają na zdalne sterowanie i oglądanie obrazu przez Internet. Dzięki temu cieszą się one dużą popularnością. Sklep internetowy Eltrox oferuje szeroki wybór produktów, które pomogą Ci zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo. Znajdziesz tu między innymi:

 • kamery IP, HD-TVI
 • kamery zewnętrzne i wewnętrzne,
 • kamery kopułkowe,
 • kamery wielosystemowe (4w1)

Monitoring Hikvision - opinie (To więcej niż tylko kamera z rejestratorem)

Rejestrator to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie systemu monitoringu. Kamery podłącza się do rejestratora, ponieważ może on odbierać od nich sygnały, przetwarzać je i nagrywać. Hikvision DVR, to nowoczesny sprzęt, który pozwala na podgląd i odtwarzanie wysokiej jakości obrazu z podłączonej kamery. Urządzenia te mogą być stosowane w małych, średnich i dużych instalacjach monitoringu.

Hikvision oferuje wiele rodzajów urządzeń do rejestracji obrazu. Różnią się one przeznaczeniem, obsługiwaną technologią oraz ilością wejść. W asortymencie znajdziesz wideorejestrator Hikvision, który może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych systemach.

Rejestrator Hikvision może realizować takie funkcje, jak inteligentna analiza obrazu, wykrywanie twarzy czy wychwytywanie zmian w obrębie danego obszaru. Rejestrator IP Hikvision może łączyć się z szeroką gamą kamer, w tym z 4, 8 lub 16 kamerami. Hikvision jest również dobrze odbierany, podobnie jak inne urządzenia tego producenta. Urządzenie może przechowywać wiele nagrań wideo i nadal zachować płynność działania systemu monitoringu. Jest również w stanie obsłużyć duże obciążenie danymi. Ważne jest, aby wyposażyć urządzenie w dodatkowe dyski twarde, aby monitoring NIE stracił na jakości. Kamery IP generują obraz wysokiej jakości, co oznacza, że rejestrator może przechowywać dużo danych.