Żarówki Hama – recenzja i opinie użytkowników

image

Żarówki Smart WiFi firmy Hama są już dostępne w wielu sklepach. Do wyboru są żarówki RBG G10 Wi-Fi o mocy 5,5 W (400 lm), RBG E27 Wi -Fi o mocy 10 W (806 lm), RBG E14 Wi -Fi o mocy 5,5 W (470 lm) oraz RBG filament E27 WI-Fi o mocy 7 W (800 lm).

Każda z żarówek (oprócz żarnika) może być regulowana w zakresie 16 milionów kolorów.

Żarówki Smart LED z Hama Wi-Fi w Biedronce są wyposażone w diody LED. Zużywają mniej prądu i działają dłużej niż tradycyjne żarówki.

Inteligentna żarówka LED HAMA - aplikacja i sterowanie

Możesz sterować swoim oświetleniem za pomocą aplikacji lub asystenta głosowego. Lampa WiFi rozświetli Twój pokój wyjątkowym, nastrojowym oświetleniem. Można ją przyciemniać, rozjaśniać lub ściemniać, a także wykorzystać do stworzenia relaksującego lub fantazyjnego nastroju. Możesz sterować swoją lampą WiFi ze swojej kanapy.

Żarówkami można sterować zdalnie za pomocą aplikacji Hama Smart Home Solution. Wystarczy połączyć się z Wi-Fi, aby połączyć się z domowym routerem. Możliwe jest również sterowanie głosowe za pomocą Amazon Alexa i Google Assistant. Dodawanie żarówek do aplikacji jest proste. Można to zrobić na dwa sposoby.

Aplikacja pozwala ustawić kolor światła na biały (zimny), lub żółty (ciepły). Możesz zmienić kolor światła, jasność i kontrast. Można też wybrać jedną z predefiniowanych scen, takich jak czytanie, wypoczynek, noc oraz miękkie, kolorowe, oślepiające. Możemy zaplanować pracę żarówki i ustawić czas włączenia lub wyłączenia światła.

Żarówki mogą być używane jak zwykłe żarówki. Jasność światła w kolorze, jak w przypadku wszystkich żarówek żarowych jest mniejsza niż w przypadku światła białego.

Dzięki takiemu zestawowi w ciągu kilku sekund możemy przekształcić sypialnię dziecka w pokój zabaw świecący kolorami. Możemy również dostosować oświetlenie do pory dnia i potrzeb gości, zarówno tych uczących się, drzemiących, jak i tych na wieczorne wizyty. Wszystko to odbywa się w ciągu kilku sekund i bez konieczności wstawania z fotela.

Sterowanie inteligentnym oświetleniem

Hama żarówka WiFi - dodatkowe funkcje

Żarówka WiFi Hama działa bez bramki (hubu). Lampa WiFi nawiązuje natychmiastowe połączenie Wi-Fi z Twoim routerem. Oznacza to, że nie są potrzebne żadne inne urządzenia i nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Inteligentna feeria barw: Wybierz spośród 16 milionów kolorów, aby dopasować się do nastroju i okazji. Krok po kroku do Smart Home. Dzięki aplikacji Hama Smart Home App możesz połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Hama Smart Home. Możesz sterować swoją lampą LED Wi Fi z dowolnego miejsca, niezależnie od tego, czy jesteś na kanapie, czy w pociągu. Możesz sterować efektami świetlnymi inteligentnej lampy za pomocą głosu, niezależnie od tego, czy korzystasz z Google Assistant czy Amazon Alexa.

Aplikacja lub asystent głosowy pozwala na bezprzewodowe sterowanie żarówką LED WLAN. Możesz włączać, ściemniać lub zmieniać temperaturę barwową, a nawet tworzyć nastroje świetlne. Do dyspozycji jest 16 milionów kolorów. Nie wymaga huba. Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant, iOS, Android. Możesz tworzyć sceny świetlne, stopnie ściemniania i grupy kontrolne. W aplikacji można ustawić czas, kiedy oświetlenie Smart Home ma być włączone i wyłączone. Temperatura barwowa: 2700K warmwhite - 6500K neutralny dzień. Ukierunkowane sterowanie oświetleniem pozwala oszczędzać energię, nawet gdy jesteś poza domem. Zawsze będziesz znał status swoich świateł dzięki powiadomieniom push lub aplikacji.