Stacja pogodowa Technisat - opinie użytkowników

image

IMETEOX1 pozwala być na bieżąco z pogodą IMETEO X1 pozwala szybko i dokładnie ocenić obecne i przyszłe warunki pogodowe na zewnątrz, jak również klimat w pomieszczeniach.

Stacja pogodowa Technisat IMETEO X1

Wyświetlacz ma wymiary 127x97mm i jest podświetlany. Czujnik zewnętrzny mierzy temperaturę i wilgotność na zewnątrz, z zasięgiem do 60m. Klimat w pomieszczeniach jest analizowany za pomocą czujników, które są częścią stacji pogodowej.

Urządzenie wyświetla również aktualny czas w oparciu o sygnał DCF77.

Funkcje: Termometr wewnętrzny i zewnętrzny, miernik wilgotności w pomieszczeniach, trend pogodowy, miernik ciśnienia atmosferycznego do pomiaru trendu. Datownik z informacją o fazach księżyca. Budzik, alarm temperaturowy, 4-stopniowe podświetlenie.

Wielofunkcyjna stacja pogody Technisat IMETEOX1 jest bardzo przystępna cenowo, ale oferuje bardzo dużo. Można za jej pomocą mierzyć warunki atmosferyczne i śledzić ich przebieg. Dzięki niej szybko dowiesz się, czy najbliższe dni to odpowiedni czas na wycieczkę lub tylko na krótką wizytę. To tylko mała lista funkcji tego sprzętu. Dowiedz się o nich więcej!

Technisat IMETEO X1 - Bezprzewodowy czujnik z ekranem

Technisat IMETEO X1 posiada bardzo precyzyjny czujnik. Jego dokładność wynosi +/- 1 stopień Celsjusza. Jest to cecha charakterystyczna dla najwyżej ocenianych stacji pogodowych. Sprzęt nie będzie podawał fałszywych danych. Temperatury zewnętrzne wahają się od -20 do 60 stopni Celsjusza.

Bez problemu można monitorować temperaturę i wilgotność w dużych ogrodach. Dane te będą wyświetlane na malutkim ekranie czujnika. To tylko jedna z jego wielu zalet.

Miernik ciśnienia atmosferycznego służy do badania tendencji zmian ciśnienia i dostarcza ważnych pomiarów. Niezbędna funkcja dla meteopatów. Wyświetla również aktualną fazę księżyca, a także datę i zegar.

Stacja pogody Technisat IMETEO X1 - kolorowy wyświetlacz

Ta niezawodna stacja pogody ma duży, podświetlany ekran, który ułatwia badanie atmosfery na zewnątrz. Łatwo jest odczytać cykl pogodowy i wiedzieć, w co się ubrać przed dłuższą podróżą.

Do dyspozycji masz również wiele innych narzędzi. Jednym z najprostszych narzędzi jest budzik. Alarm temperaturowy i alarm lodowy to dwie kolejne opcje. Przygotowują Cię one na nadejście mrozu lub upału.

Ta nowoczesna stacja pogody to świetny wybór dla osób o ograniczonym budżecie, którym zależy na precyzyjnym sprzęcie z porządnym wyświetlaczem.